Online Protmūšis „(Ne)tikėtas Azijos kinas“

Vargu, ar suklysime sakydami, kad šiuo itin permainingu metu ne tik mes, bet ir jūs ne vieną vakarą praleidote žiūrėdami filmą, o gal net du. Kur šiais vakarais keliaujate? Į animacijos pasaulį? O gal indie filmų sąrašo link, iš kurio su draugais žiūrite keistą filmą apie vampyrus? (per nuotolinę platformą, žinoma). O kokią vietą jūsų repertuare užima didžiausia pasaulyje kino produkcija pasižymintis Azijos kinas?


Šį kartą norime pakviesti Jus kartu su mumis pasitikrinti savo kino žinias kovo 21-osios vakarą, sekmadienį, vyksiančiame PROTMŪŠYJE „(Ne)tikėtas Azijos kinas“.
Pasižiūrėkime, kiek žinome apie Azijos filmus ir animaciją, aliuzijas į rytų tradicijas ir filosofijas kitų pasaulio kraštų ekranuose. O gal Azijos kinas taip pat „netikėtai“ buvo įkvėptas kitų kultūrų? Dalyviams pažadame smagiai praleistą vakarą, kurio metu turėsite galimybę ne tik pasitikrinti savo žinias, bet ir laimėti kino mėgėjus tikrai nudžiuginsiantį prizą.

TAISYKLĖS
Klausimus skaitysime tiesioginėje Facebook transliacijoje per Kahoot platformą, tad prisijungti galės visi.
Į žaidimą jungsimės https://kahoot.it/ svetainėje, su kodu, kurį pateiksime transliacijos pradžioje. Nesibaiminkite, prieš pradėdami žaisti dar kartą paaiškinsime, kaip prisijungti, kad nepaliktume nei vieno norinčio žaisti už borto.
Susitikime Kovo 21 d. 18 val.
Sėkmės ir iki!

Visą naujausią informaciją sekite Azijos menų centro Facebook puslapyje:
https://www.facebook.com/events/872459436942541.