Velykinės kimekomi dirbtuvės I Kovo 24d.

🌞Sparčiai giedrėjantis dangus, šiltėjantys orai ir paukščių čiulbėjimas kviečia džiaugtis bundančia gamta ir skelbia grįžtantį pavasarį. O jį norime pasitikti su spalvomis! Artėjančių šv. Velykų proga kviečiame į kimekomi dirbtuves.

 O kas gi yra kimekomi?🧐

Jau XVIII a. Japonijoje taip buvo „aprengiamos“ lėlės. 🎎 Ant iš minkštos medienos išdrožinėtos lėlės buvo nupiešiamas ir išraižomas brėžinys – drabužio klostės, tada ant brėžinio dedamas audinys ir sukaišiojamas į griovelius, taip sukuriant lėlių rūbų ornamentus. O šiais laikais šią techniką galima panaudoti ir dekoracijų bei papuošimų gamybai, naudojant putplasčio ruošinius. Kviečiame jaukiai praleisti savaitgalio popietę, daugiau sužinoti apie Kimekomi tradiciją ir susikurti širdžiai mielą kimekomi margutį.

Šio rankdarbio gamybai reikia nemažai kantrybės ir kruopštumo, bet jis tinka ir suaugusiems, ir vaikams, tiek mergaitėms, tiek berniukams. 

Visas reikiamas priemones dirbtuvėms parūpinsime mes, tačiau jei turite plonesnio audinio atraižų, kurios neranda sau vietos, būtinai pasiimkite – galbūt jos tobulai tiks Jūsų pavasariškam ornamentui? 

Dirbtuvių metu vaišinsime arbata. 

Rekomenduojame dalyviams nuo 8 metų.

Renginio trukmė: iki 2 valandų.

🌷Dirbtuvės vyks Azijos menų centre, Užupyje, Krivių g. 12 (UMI).

Bilietus galite įsigyti čia:

https://tickets.paysera.com/en/event/velykines-kimekomi-dirbtuves

—————————————–

Renginys gali būti fotografuojamas ir filmuojamas, o užfiksuota medžiaga viešinama.

Neatvykus į užsiėmimą, bilietas nėra grąžinamas. Jeigu negalite sudalyvauti užsiėmime, pasistengsime padėti rasti bilieto pirkėją. Dėl to kreipkitės info@azijosmenucentras.lt.