Su–menėk su Azijos menų centru

Šiais metais ir vėl į Vilnių sugrįžta projektas ,,Su–menėk“, kurio metu Vilnius kviečia aplankyti gausybę galerijų, muziejų ir meno centrų.

Šia proga kviečiame užsukti į Azijos menų centrą pabendrauti ir drauge praleisti šeštadienio popietę mūsų užsiėmimuose.

15:00 – 16:30 – ,,Karvė, kiaulės nosis ar jo–jo – mnemonika ir japoniški hieroglifai“

Šio užsiėmimo metu susipažinsite su japonų kalboje vartojamais hieroglifais, jų ypatumais ir mnemonikos taikymu šių hieroglifų įsiminimui.
Kviesime kūrybiškai pažvelgti į japonų kalbos rašmenų sistemą ir patiems sukurti asociatyvius geriau hieroglifus įsiminti skatinančius vaizdinius.

Išankstinės japonų kalbos žinios nėra būtinos.

16:30-18:00 – ,,Be ko haiku, nebus haiku“

Pastaraisiais dešimtmečiais haiku, Japonijoje užderėjusi prozinė poezija, tapo neatsiejama lietuvių literatūros dalimi, tačiau ar tikrai pakankamai žinome apie šį poezijos stilių?

Apie haiku kilmę ir subtilybes kalbėsimės su japonų kalbos vertėja, VU ATSI japonų kalbos ir literatūros dėstytoja Jurgita Ignotiene, klausysimės haiku japonų kalba, o galbūt ir patys pamėginsime sukurti vieną kitą haiku.

Visus norinčius dalyvauti labai kviečiame registruotis el. paštu info@azijosmenucentras.lt
Registruojantis prašome nurodyti, kuriame užsiėmime ketinate dalyvauti.
Dalyvavimas nemokamas.

Renginio metu privaloma dėvėti respiratorius.
Jei jaučiate peršalimo simptomus: pasireiškia sloga, kosulys, karščiavimas ir bet kokie ūmių viršutinių kvėpavimo takų sistemos simptomai, labai prašome saugoti tiek save, tiek kitus ir į renginį neiti.