Šokio žingsniu per Aziją

Nors ir lindime namuose apsikrovę darbais darbeliais, su šurmuliuojančiais vaikais ar kambariokais, turime nepamiršti išjudinti karantino metu apstingusius kūnus! Kiekvieną paskutinį mėnesio šeštadienį kviečiame jus į atvirus, rytietiškų šokių elementais paremtus, užsiėmimus, kurių metu Natya Devi šokio teatro vadovė Kristina Luna supažindins su skirtingomis judesio technikomis bei padės pramankštinti kiekvieną kūno raumenėlį.

Pažadame, kad šių užsiėmimų metu sužinosite naujų kūną išjudinančių pratimų, paremtų įvairiomis rytietiškų šokių technikomis ir pasisemsite pilnas saujas geros nuotaikos.
Pirmąjį užsiėmimą planuojame vasario mėn., 27 d. 11 val. Jo metu apšilsime, pajudėsime, iš arčiau susipažinsime su indų šokiuose naudojama rankų gestų (mudra) kalba ir išmoksime papasakoti istoriją iš Indijos dievų gyvenimo… Tad lauksime jūsų su vaikais, be vaikų, su šunimis ar katėmis, ar be jų. Pamokos, be abejonės, vyks nuotoliniu būdu, Azijos menų centro ZOOM platformoje. Tad pasiruoškite patogią aprangą ir laukite tiesioginės transliacijos. Užsiėmimai nemokami, trukmė – 1 val.


Renginį ves Kristina Luna – jau keliolika metų Lietuvoje, Indijoje ir visame pasaulyje klasikinius indiškus šokius – kathak ir odissi – puoselėjanti charizmatiška asmenybė. Kiekviena šios šokėjos diena yra kupina ne tik įtemptų treniruočių bei naujų kūrybinių posūkių, bet ir mokslinių studijų, kurių rezultatais ji dalijasi su studentais, dėstydama Vilniaus universiteto Azijos ir transkultūrinių studijų institute.

Kristina Luna