Slyvos tapyba sumi-e technika

Vasario 25 d., 14:00 kviečiame į slyvos tapybos sumi-e technika dirbtuves su tapytoja Indre Beinarte.

Slyvmedžiai Rytų Azijoje dažnai pražysta dar sniegui nenutirpus, tad jie simbolizuoja atsparumą, gerą sveikatą ir tyrumą. Sumi-e yra monochrominė arba jai artima švelnių, vandeniu atskiestų spalvų tapyba ant rankų darbo tradicinio popieriaus arba šilko. Beveik prieš 2000 metų ši tapyba atsirado Kinijoje, o į Japoniją atkeliavo XIII – XIV amžiuje.

Dirbtuvių metu, naudodami tušą ir akvarelę, tapysite žydinčios slyvos šaką ant tradicinio, Rytų Azijos tapyboje naudojamo, rankų darbo popieriaus. Po to savo nutapytą paveikslėlį pritvirtinsite prie pasporto ir šitaip paruoštą savos kūrybos darbą galėsite iškart kabinti ant sienos ar padovanoti artimam žmogui.

Dirbtuves ves ir tapymo technikos pamokys tapytoja Indrė Beinartė, kuri įkvėpimo semiasi iš tūkstantmečius gyvuojančios Rytų Azijos tapybos tušu tradicijos. Kūriniuose Indrė siekia perteikti Rytų Azijos šalių kraštovaizdžio didingumą, harmoniją ir žmogaus sąlytį su gamta. Indrė tapo ne tik ant xuan popieriaus, bet ir ant medžio, keramikos, yra išleidusi knygelę vaikams, kurią ir pati iliustravo. Menininkės darbų pavyzdžius galite peržiūrėti čia: indrebeinarte.com

Visos reikiamos priemonės dirbtuvėms bus suteikiamos, o dirbtuvių metu vaišinsime gardžia arbata.

Dirbtuvės rekomenduojamos ne jaunesniems nei 14 metų amžiaus asmenims.
Renginio trukmė: iki 2,5 valandos.

Bilietai: https://tickets.paysera.com/…/zydincios-slyvos-tapyba…

📷 Renginys gali būti fotografuojamas ir filmuojamas, o užfiksuota medžiaga viešinama.

Neatvykus į užsiėmimą, bilietas nėra grąžinamas. Jeigu negalite sudalyvauti užsiėmime, pasistengsime padėti rasti bilieto pirkėją. Dėl to kreipkitės info@azijosmenucentras.lt.