Nawab Khan & The Mantra Band

EN below

Gydanti Indijos rūmų muzika pirmą kartą Lietuvoje!

Nawab Khan & The Mantra Band kone kiekvieną vasarą leidžiasi į turą po Europą, o šįkart pro jų akis nepraslydo ir Vilnius.

Tiesiai iš Džodhpūro, amžinai mėlynuojančio Indijos miesto, iš didingojo Radžastano forto į Vilnių savaitgaliui atkeliauja šimtastygio santūro, tablos ir bansūri fleitos garsai, užbursiantys ir nukelsiantys kiekvieną į kelionę po vidinį pasaulį.Šia Jūsų kelione pasirūpins klasikinės indiškos muzikos atlikėjas, santūro meistras, Nawab Khan ir meditacinė grupė The Mantra Band (Naim Khan ir Shaizan).

Nawab Khan yra 9-osios kartos garsios klasikinės indiškos muzikos rūmų atlikėjų giminės atžala. Muzikuoti jis pradėjo būdamas šešerių ir iš pradžių daugiausiai dėmesio skyrė šeimos įvaldytam instrumentui sarangi, tačiau netrukus savo unikalų stilių pritaikė šimtastygiam santūrui. Iki šiol žmonės dažnai jam sako, kad jo technika skiriasi nuo to, ką jie yra įpratę girdėti – šiuos pastebėjimus atlikėjas priima kaip komplimentus.

Nawab yra ne tik profesionalus muzikantas, mokytojas, bet ir muzikos terapeutas, yra įkūręs ,,Muzikinės meditacijos centrą‘‘ Mehrangarho forte, kur centro lankytojai kviečiami patirti gydomąsias indiškos muzikos savybes.Tad nenuostabu, kad Nawab Khan & The Mantra Band ir šio koncerto metu į Indijos klasikinės muzikos ragas kvies pasinerti visa savo esybe, detaliau susipažinti su terapiniu muzikos poveikiu protui, kūnui ir sielai.

Susitikime Gegužės 31 d. 18 val. VU Teatro salėje (Universiteto g. 3, Vilnius)

Renginio trukmė:  apie 2 val. 

Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 7 metų amžiaus vaikai, neužimantys papildomos sėdimos vietos, įleidžiami nemokamai.
Maloniai primename, kad koncerte galioja pagarbos kitiems klausytojams principas. Renginio metu už vaiko/-ų elgesį atsakingi tėvai/globėjai. Jei jų elgesys blaško, trikdo kitus klausytojus, organizatorius turi teisę prašyti palikti renginį.

Bilietai: https://tickets.paysera.com/en-LT/event/nawab-khan-the-mantra-band

Nuolaidos: 30 proc. moksleiviams, studentams, senjorams, VU darbuotojams su kodu NUOLAIDA30.
Maloniai prašome tikrinant bilietus, pateikti nuolaidą patvirtinantį dokumentą (pažymėjimą).
Renginio dieną, perkant bilietus vietoje, nuolaidos netaikomos.

Neatvykus į koncertą, bilietas nėra grąžinamas.

Renginys gali būti fotografuojamas ir filmuojamas, o užfiksuota medžiaga viešinama.

Renginio organizatorius: VšĮ Azijos menų centras

Partneriai: Lietuvos – Indijos Forumas, Vilniaus universitetas

________

Exciting Premiere of Indian Palace Music in Lithuania!

Directly from the blue city of Jodhpur, India, Nawab Khan & The Mantra Band bring their mesmerizing melodies to Vilnius for the first time. Nawab Khan, a ninth-generation musician from a renowned classical Indian music family, showcases his mastery of the santur, tabla, and bansuri flute, taking the audience on an enchanting journey through their inner worlds.

Join Nawab Khan and The Mantra Band for an immersive experience into the therapeutic effects of Indian classical music on the mind, body, and soul. Nawab Khan, not only a professional musician but also a music therapist, invites you to delve deeper into the healing properties of Indian music.

Date: May 31st, 6:00 PM Venue: VU Theatre Hall (3 Universiteto St., Vilnius) 

Duration: Approximately 2 hours 

Tickets: https://tickets.paysera.com/en-LT/event/nawab-khan-the-mantra-band

Children under 7 enter free, without taking a separate seat.

Discounts available for students, seniors, and VU staff with code “NUOLAIDA30”.

Please note, respectful behavior towards fellow attendees is expected throughout the event.

Event Organizer: Asia Arts Centre 

Partners: Lithuania-India Forum, Vilnius University