Koncertas ''Indijos mandolinos magija''

Pirmą kartą Lietuvoje išgirskite užburiančius Indijos mandolinos garsus!
 Indijos klasikinės muzikos klubas kartu su Azijos menų centru pristato išskirtinį muzikos vakarą Vilniuje su pasaulinio lygio indiškos mandolinos maestro Sugato Bhaduri. Taip pat groja Balraj Singh (tabla, Indija/Latvija) ir Anatolijus Lomonosovas (tampura, Lietuva).
Patirkite indišką klasikinę muziką – susitikime jau gegužės 6-ąją, Vilniaus Mokytojų namų Didžiojoje salėje!


 
 Pandit Sugato Bhaduri


Sugato Bhaduri, vienas šių laikų garsiausių Indijos mandolinistų, pradėjo savo muzikos kelią dar ankstyvoje vaikystėje. Jis pradėjo mokytis vokalinės muzikos pas savo dėdę ir netrukus dalyvavo A.I.R. (All India Radio) eteryje kaip vaikas-atlikėjas.
Studijuodamas koledže jis mokėsi vakarų muzikos pagrindų instrumentu mandolina. Baigęs tiksliuosius mokslus, pasuko į indišką klasikinę muziką Hindustani ir 17 metų  mokėsi pas garsų sarodistą pt. T. N. Majumder, jam pasisekė dalyvauti mokymuose pas Indijos muzikos legendą Ustad Ali Akbar Khan.

Random Name


2001 metais Sugato Bhaduri gavo iš organizacijos Sur-Singar Samsad (Mumbai, Maharaštra) prestižinį titulą Surmani, o 2012 metais iš memorialo Sangeet Samraat Ustad Alladiya (Kolhapur, Maharaštra) prestižinį apdovanojimą Gandharva Ratna.
Nuo 2005 metų Sugato aktyviai koncertuoja Europoje ir dalyvauja įvairiuose prestižiniuose tarptautinėse muzikos festivaliuose ir koncertuose. Jis reguliariai groja visuose aukščiausio rango festivaliuose visoje Indijoje.
Sugato grodamas vakarietiška mandoliną sugeba subtiliai ir giliai atskelisti indiškos klasikinės muzikos emociją.

Bilietai : https://store.bilietai.lt/public/?concert=388507&fbclid=IwAR3u5sSpZ2WSM805VgsxXATQixODk74UEINNqSH7G6D93T2PzhfhLzpSSWM#view=ticketsselect