Šokio žingsniu per Aziją: Bolivudas

Daugelis žinome, kad Indijos populiarusis kinas pasaulinio kino kontekste išsiskiria ne viena į filmo istoriją įpinta daina, kurią palydi įvairiaspalviais kostiumais apsirengusių šokėjų pasirodymai. Šiuo elementu atvaizduojamos pačios įvairiausios emocijos, parodančios, kad šokti galime visada, kad ir kaip besijaustume, kad ir kur, ir ką beveiktume.

Apsakyti bolivudo šokių specifiką yra gana nelengva, kadangi, kaip ir daugelis šiuolaikinių šokių, jis pasižymi įvairių tiek indiškų, tiek ir kitoms kultūroms būdingų šokio technikų derinimu. Čia galima nesunkiai atpažinti klasikinių indiškų, mūsų jau išbandytos ,,bhangros“ bei arabiškų ir vakarietiškų šokių elementus…

Tad šį kartą į penktąją virtualaus, bet itin aktyvaus pažintinio projekto ,,Šokio žingsniu per Aziją“ dalį kviečiame visus visus – ir tuos, kuriuos domina Azijos šokiai, kuriems tiesiog patinka aktyviai pradėti dieną, ir tuos, kuriems praėję mūsų susitikimai pasirodė sudėtingi 🙂 Šįkart sekmadienio rytą pradėsime nuo linksmos bolivudo pamokos!

Jums jau gerai pažįstamai Indijos klasikinių šokių profesionalei Kristinai Lunai vėlyvą sekmadienio rytą talkins daug metų bolivudo šokius šokanti ir juos be galo mylinti šokėja Tamara Pronina.

Primename, kad ,,Šokio žingsniu per Aziją“ projektas yra orientuotas į kūno pažintį su skirtingomis šokio technikomis, tad užsiėmimui pasiruoškite patogią aprangą, o kad būtų dar linksmiau – pasikvieskite pajudėti drauge ir visą savo šeimą. 🙂

Iki pasimatymo birželio 27d. 11 val. ! 

Daugiau informacijos:
https://www.facebook.com/events/242374683890965/?ref=newsfeed