Jausmo ir atmosferos paroda ,,Užburtas ratas”

Multidisciplininio meno atstovės 𝘼𝙪𝙨̌𝙧𝙤𝙨 𝙆𝙡𝙚𝙞𝙯𝙖𝙞𝙩𝙚̇𝙨 kūriniai ir butas Antakalnyje kviečia jus pažvelgti į mūsų gyvenimus persmelkiantį užburtą ratą kaip į žaismui pasiduodantį meno kūrinį, kuriame indiškos buities elementai susilies su sodria praeitimi alsuojančio namo sienomis. Čia susipins skirtingų laikmečių ir kultūrų buitis, leidžianti pajusti kasdienio užburto rato universalumą bei savotišką žavesį. Čia susitiksite su atmosfera, retai besutinkama karštligiškai renovuojamuose namuose, su jausmu, kurį galima užčiuopti tik gausybę užburtų ratų mačiusiuose mūruose.

𝘕𝘦𝘱𝘭𝘢𝘶𝘵𝘢 𝘴𝘵𝘪𝘳𝘵𝘢 𝘪𝘯𝘥𝘶̨, 𝘢𝘯𝘵 𝘷𝘪𝘳𝘺𝘬𝘭𝘦̇𝘴 𝘱𝘪𝘬𝘵𝘢𝘪 𝘣𝘦𝘴𝘪𝘴𝘱𝘫𝘢𝘶𝘥𝘢𝘯𝘵𝘪𝘴 𝘱𝘶𝘰𝘥𝘢𝘴, 𝘪𝘭𝘨𝘦𝘴𝘪𝘯𝘨𝘢𝘪 𝘴𝘬𝘢𝘭𝘣𝘪𝘮𝘰 𝘭𝘢𝘶𝘬𝘪𝘢𝘯𝘵𝘺𝘴 𝘯𝘦𝘴̌𝘷𝘢𝘳𝘶̄𝘴 𝘳𝘶̄𝘣𝘢𝘪, 𝘴𝘢𝘶𝘭𝘦̇𝘫𝘦 𝘴̌𝘰𝘬𝘢𝘯𝘤̌𝘪𝘶̨ 𝘥𝘶𝘭𝘬𝘪𝘶̨ 𝘷𝘦𝘳𝘱𝘦𝘵𝘢𝘪… 𝘝𝘰𝘴 𝘢𝘬𝘪𝘮𝘪𝘳𝘬𝘢𝘪 𝘯𝘢𝘮𝘢𝘮𝘴 𝘴𝘶𝘴𝘱𝘪𝘯𝘥𝘶𝘴 𝘬𝘢𝘵𝘢𝘭𝘰𝘨𝘪𝘯𝘦 𝘴̌𝘷𝘢𝘳𝘢, 𝘷𝘪𝘴𝘬𝘢𝘴 𝘬𝘢𝘳𝘵𝘰𝘫𝘢𝘴𝘪 𝘪𝘴̌ 𝘱𝘳𝘢𝘥𝘻̌𝘪𝘶̨.
~~~
𝘝𝘪𝘴𝘢 𝘨𝘦𝘳𝘬𝘭𝘦 𝘱𝘭𝘺𝘴̌𝘢𝘶𝘫𝘢𝘯𝘵𝘪𝘴 𝘢𝘭𝘬𝘢𝘯𝘢𝘴 𝘷𝘢𝘪𝘬𝘢𝘴, 𝘴𝘬𝘺𝘭𝘦̇𝘴 𝘬𝘦𝘭𝘯𝘦̇𝘴𝘦 𝘪𝘳 𝘮𝘶𝘳𝘻𝘪𝘯𝘢𝘴 𝘷𝘢𝘭𝘪𝘶̄𝘬𝘪𝘴̌𝘬𝘢𝘪 𝘣𝘦𝘴𝘪𝘴̌𝘺𝘱𝘴𝘢𝘯𝘵𝘪𝘴 𝘷𝘦𝘪𝘥𝘢𝘴… 𝘝𝘰𝘴 𝘢𝘬𝘪𝘮𝘪𝘳𝘬𝘢𝘪 𝘨𝘭𝘦̇𝘣𝘺𝘫𝘦 𝘭𝘢𝘪𝘬𝘢𝘯𝘵 𝘮𝘢𝘻̌𝘢̨ 𝘻̌𝘮𝘰𝘨𝘶̨ 𝘪𝘴̌ 𝘻̌𝘶𝘳𝘯𝘢𝘭𝘰 𝘷𝘪𝘳𝘴̌𝘦𝘭𝘪𝘰, 𝘷𝘪𝘴𝘬𝘢𝘴 𝘬𝘢𝘳𝘵𝘰𝘫𝘢𝘴𝘪 𝘪𝘴̌ 𝘱𝘳𝘢𝘥𝘻̌𝘪𝘶̨…


Į tas pačias kasdienybės žabangas įkliūva bet kuriame pasaulio krašte gyvenantis žmogus. Tiek siauruose Indijos skersgatviuose vaikus ganančios, tiek gausybe elektrinių buities pagalbininkų aptekusios moterys. Šį užburtą ratą juntame kiekvienas. Ratą, į kurį įsisukame sulig gimtimi, o jo galo patys ir nepajuntame. O gal jo ir nėra?

🪔Kviečiame pajusti indiškos kasdienybės dvelksmą ir dalelę jo išsinešti su savimi!🪔
Šis reiškinys duris atvers rugsėjo 17d. 17val., o veiks iki Spalio 7d.

Organizatorius: Azijos menų centras

Remėjai: Vilniaus miesto Savivaldybė

Šis renginys yra jubiliejinės ,,Vilnius 700” programos dalis.