Japoniška arbatos ceremonija l 04.14

Leiskitės į užburiančią kelionę su Ayano Honda, patyrusia šokio menininke ir Japonijos kultūros žinove. Savo įgūdžius tobulinusi Kiote pas Urasenke meistrą, Ayano į arbatos ceremonijos meną įneša daug žinių ir aistros.

Pasinerkite į turtingą istoriją ir filosofiją, slypinčią šioje arbatos tradicijoje, kurios šaknys glūdi zenbudizme ir gilioje pagarboje kasdienio gyvenimo grožiui. Atraskite arbatos ceremonijos ištakas, siekiančias Kamakuros periodą, kai zen vienuoliai pirmą kartą ėmė vartoti arbatą kaip meditacijos stiprinimo priemonę.

Patirkite, kaip kruopščiai ruošiamasi ceremonijai, nes Ayano jums padės atlikti kiekvieną grakštų judesį ir gestą. Pasigrožėkite išskirtiniais arbatos dubenėliais, kurių kiekvienas yra unikalus Japonijos amatininkų sukurtas šedevras. Sužinokite apie išskirtiniuis ceremonijoje naudojamus daiktus – nuo porcelianinių dubenėlių iki ketaus virdulių, kurių kiekvienas turi savo išskirtinę prasmę.

Renginio metu Ayano supažindins jus su arbatos ruošimo ir gėrimo menu, pabrėždama harmoniją, pagarbą, tyrumą ir ramybę. Vėliau turėsite galimybę patys išbandyti savo jėgas ruošiant arbatą, kur jums patalkins arbatos meistrė.

Nepraleiskite progos pasinerti į japoniškos arbatos gėrimo ceremonijos grožį.

Į kiekvieną užsiėmimą įeina 2 dubenėliai matcha su tradiciniu japonišku desertu.

Renginys vyks anglų kalba.

Renginio trukmė: 1,5 val.

Renginio vieta: Azijos menų centras, Krivių g. 12 (UMI).

Bilietai: https://tickets.paysera.com/lt/event/japanese-tea-ceremony

—–

Renginys gali būti fotografuojamas ir filmuojamas, o užfiksuota medžiaga gali būti skelbiama viešai.

Jei negalite dalyvauti renginyje, už bilietą pinigai negrąžinami. Kontaktinė informacija:

info@azijosmenucentras.lt.