Atvira paskaita ,,Moving Yoga with Shovana Narayan: A Talk on Yoga in a Classical Indian Dance'' I Birželio 2d. 18val.

Jogos populiarumas ir nauda žmogaus kūnui bei psichologinei būklei yra pripažinta visame pasaulyje, tačiau ką esame girdėję apie jos sąsajas su performatyviomis meno formomis?
Kokią vietą jogos elementai užima klasikinio Indijos šokio praktikoje?
Kviečiame apie tai pasikalbėti su klasikinio Indijos šokio kathak meistre Shovana Narayan (Indija) paskaitoje „Moving Yoga with Shovana Narayan“!

Čia bus siekiama ne tik aptarti jogos ir klasikinio šokio stiliaus kathak ryšį, bet ir pažvelgti į jogą kaip į tam tikrą savitą šokio elementą, kuris atsiskleis pačios Shovanos kurtoje choreografijoje. Šovanos kompoziciją atliks ,,Yoga guru“ jogos studijos mokytojos bei ,,Natya Devi šokio teatro“ vadovė Kristina Luna.


Shovana Narayan – pasaulinį pripažinimą pelniusi Indijos klasikinio šokio stiliaus kathak Guru, choreografė bei mokytoja, koncertuojanti ir mokanti jaunesnes šokėjų kartas Indijoje bei visame pasaulyje.
Shovana dalyvauja gausybėje tarptautinių šokio festivalių, pati organizuoja performatyvių meno formų festivalius (LalitĀrpan Festival, Asavari Festival), kuria choreografiją šokio spektakliams bei baleto pasirodymams. Ji yra išleidusi ne vieną knygą, nagrinėjančią klasikinius Indijos šokius istoriniais ir socialiniais pjūviais.
Savo gyvenime derinanti šokėjos karjerą ir valstybės tarnautojos pareigas, Shovana pasižymi stipriu socialiniu aktyvumu, dalį savo laiko ir kūrybos skiria socialinėms visuomenės problemoms spręsti bei išryškinti.

Įėjimas laisvas.
Susitikimas vyks anglų kalba.

Laikas: 18:00
Vieta: UMI , Krivių g. 12, Vilnius