Shilpa Nanjappa bharatanatyam šokio dirbtuvės

Kviečiame visus neabejingus šokiui ir jo teikiamam džiaugsmui į klasikinio indiško šokio stiliaus BHARATANATYAM dirbtuves su SHILPA NANJAPPA.

Tiems, kuriems šie šokiai didi paslaptis, kviečiame į NEMOKAMĄ šokio pamoką, kur mokysimės pagrindinių bharatanatyam šokio judesių, o galbūt netgi išmoksime trumpą šokį.
LAIKAS: gegužės 31 d. 16 val. 

Tuos, kurie šoka ir nori padirbėti daugiau, kviesime pasilikti ilgėliau ir sudalyvauti rimtesnėse šokio dirbtuvėse. Skirta aktyviai šokantiems asmenims
LAIKAS: gegužės 31 d. 17:30
KAINA: 20 Eur

VIETA: Dirbtuvės vyks Vilniaus vaikų ir jaunimo klube „Ąžuoliukas“, Trakų g. 8-3

APIE MOKYTOJĄ:
Shilpa Nanjappa yra žymi BHARATHNATYAM šokėja. Ji – viena garsiausių savo kartos šokėjų Indijoje. Daugiau nei 20 metų treniravosi pas žymųjį Guru Padmini Ramachandran iš Bengaluru, yra surengusi daugiau nei 200 solo pasirodymų visame pasaulyje – šokėjos pasirodymai sulaukė pasisekimo tiek tarp kritikų, plačių auditorijų tarpe. Ji yra pelniusi daugybę prestižinių apdovanojimų tiek gimtojoje Indijoje, tiek visame pasaulyje.

Šiuo metu ji gyvena Coorg mieste ir tęsia savo darbą choreografijos srityje, moko šokio Bengaluru mieste ir pristato šokio pasirodymus įvariose prestižinėse vietose tiek Indijoje, tiek svetur.