Švęskime tarptautinę arabų kalbos dieną drauge!


arabu kalbos diena

Kiekvienais metais gruodžio 18 d. visame pasaulyje minima Tarptautinė arabų kalbos diena, skirta skatinti arabų kultūros pažinimą bei tarpkultūrinį dialogą tarp skirtingomis kalbomis kalbančių žmonių.

Bendradarbiaujant su iniciatyviomis Lietuvos bei arabų šalių institucijomis, Arabų Kultūros Forumas jau gruodžio 18 d. praskleis arabų kultūros, kalbos ir literatūros šydą plačiajai visuomenei! Pasitelkdami praktines, istorines ir menines arabų kalbos raiškos formas bei tokius interaktyvius mokymosi ir pažinimo metodus, kaip – dirbtuves, filmus ir diskusijas, subursime subursime įvairiausio amžiaus auditoriją, siekiančią pažinti spalvingą arabų regioną.

Renginiuose susipažinsite su iš Artimųjų Rytų į Lietuvą atkeliausiančiais rašytojai ir akademikais, kurie ne tik mokys kaligrafijos gudrybių, skaitys savo poeziją melodinga arabų kalba, bet ir spręs aktualiausias nūdienos arabistikos, literatūrologijos ir regionistikos problemas.

Visi renginiai bus vykdomi bendradarbiaujant su JAE ambasada Varšuvoje, Omano Sultonato garbės konsulatu Lietuvos Respublikoje, Aleksandrijos biblioteka, Arabic Language Protection Society (JAE), Užsienio reikalų ministerija, Nacionaline Martyno Mažvydo biblioteka, Azijos ir transkultūrinių studijų institutu, Lietuvių literatūros ir tautosakos institutu bei Azijos menų centru.

Renginiai vyks anglų ir lietuvių kalbomis ir visi jie – NEMOKAMI!
Lauksime jūsų!

VISŲ RENGINIŲ APRAŠUS RASITE —> www.arabicforum.lt/

Parašykite komentarą